Projekty domów drewnianych szkieletowych

Projekty domów drewnianych szkieletowych

Budowa wymarzonego domu wiąże się z koniecznością podjęcia wielu ważnych decyzji, począwszy od określenia budżetu, poprzez pozyskanie środków i kupno działki, na wyborze projektu kończąc. Nieustanny rozwój rynku budowlanego daje inwestorom niemałe pole do popisu: możemy wybierać spośród ogromnej ilości projektów z katalogów lub zamówić w pracowni architektonicznej projekt, który będzie tworzony od podstaw według indywidualnych wytycznych.

Sprawdź nasz katalog domów drewnianych

Jeszcze do niedawna większość osób decydowała się postawić na działce tradycyjny, murowany dom. Dzisiaj coraz pokaźniejsza rzesza inwestorów decyduje się na budowę domów z prefabrykatów. Czym charakteryzują się projekty domów drewnianych szkieletowych? Sprawdź!

projekty domów drewnianych szkieletowych ZX63

Projekty domów drewnianych szkieletowych ? co warto o nich wiedzieć?

 Znaczna część osób uważa, że domy wykonane z drewna to letniskowe, małe budynki, które mijamy podczas wędrówek po górskich szlakach. Nic bardziej mylnego! Aby przekonać się, jak mylny jest ten stereotyp, wystarczy przejrzeć katalog udostępniony na naszej stronie. Projekty domów drewnianych szkieletowych pod kątem wizualnym w niczym nie różnią się od budynków wznoszonych z cegieł. Istotne różnice tkwią w parametrach oraz sposobie budowy budynków.

projekty domów drewnianych szkieletowych - z63

Wśród domów szkieletowych znajdują się zarówno domy drewniane parterowe, które cieszą się sporym zainteresowaniem inwestorów marzących o nowoczesnej przestrzeni do życia, jak i duże, piętrowe budynki idealne dla wielopokoleniowej rodziny. Chęć zagospodarowania niewielkiej działki o ograniczonej szerokości również nie jest problemem ? dom na wąskiej działce wykonany z drewna sprawdzi się na małym metrażu idealnie. Ponadto, projekty domów z drewna możesz w przyszłości dowolnie modernizować i ulepszać.

Jak długo trwa realizacja projektów domów drewnianych szkieletowych?

projekty domów drewnianych szkieletowych z2

Budowa domu tradycyjną metodą wiązała się z koniecznością znalezienia godnej zaufania firmy budowlanej, uzgodnienia terminu z dużym wyprzedzeniem oraz dostosowaniem harmonogramu prac do warunków pogodowych. Decydując się na budowę domu w technologii szkieletowej, możesz znacznie usprawnić cały proces realizacji inwestycji. Nasi wykwalifikowani pracownicy nie tylko pomogą wybrać Ci najlepszy projekt, ale również zajmą się budową Twojego domu.  Co ważne, prace mogą ruszyć w dowolnym momencie i nie będą trwać dłużej niż cztery miesiące. Po kilkumiesięcznej, sprawnej budowie, możesz otrzymać klucze do domu w stanie surowym zamkniętym lud deweloperskim.