Dom na wąskiej działce

Dom na wąskiej działce

Każdy, kto podejmuje się budowy swojego własnego domu, musi zmierzyć się z koniecznością podporządkowania się szeregowi przepisów prawnych regulujących rynek budowlany. Procedury zaostrzają się jeszcze bardziej, kiedy chcemy postawić budynek mieszkalny na niewielkiej, podłużnej działce. Czy dom na wąskiej działce może być atrakcyjny wizualnie i wygodny dla mieszkańców? Czy inwestycja w wąski dom musi być źródłem wielu kłopotów? Sprawdź!

dom na wąskiej działce

Dom na wąskiej działce może być efektowny!

Wbrew pozorom, wybór projektu, który zostanie zrealizowany na małej powierzchni nie musi być trudny! Obecnie znaczna część inwestorów rezygnuje z budowy ogromnych willi na rzecz niewielkich domów jednorodzinnych. Biura architektoniczne elastycznie reagują na potrzeby klientów, dostarczając praktycznych i pewnych rozwiązań. W efekcie w katalogach nie brakuje atrakcyjnych domów, które spełniają rygorystyczne normy i mogą zostać postawione na ograniczonej przestrzeni.

Zobacz nasz katalog domów drewnianych

Oferta firmy Mawit jest najlepszym dowodem na to, że dom na wąskiej działce może być niezwykle atrakcyjny, a jego budowa nie musi oznaczać konieczności związania się z bankiem kredytem na trzydzieści lat. Wśród szerokiej gamy projektów znajdziesz wąskie domy w technologii szkieletowej - nowoczesnej metodzie, która zrewolucjonizowała rynek budowlany na Zachodzie. Co ważne, budowa domów szkieletowych może rozpocząć się w dowolnym momencie w roku i trwa zaledwie kilka miesięcy.

dom na wąskiej działce

Wąski dom ZX51 - nowoczesność w najlepszym wydaniu

Jeśli wydawało Ci się, że drewniane domy nie współgrają z obowiązującymi w architekturze trendami, spieszymy wyprowadzić Cię z błędu! Wystarczy spojrzeć na projekt ZX51, aby przekonać się na własne oczy, że wąski dom zbudowany z drewnianych prefabrykatów w niczym nie ustępuje murowanym konstrukcjom. Geometryczna, energooszczędna bryła zmieści się już na działce o szerokości 15,74 m. Możesz mieć pewność, że taki dom na wąskiej działce będzie przykuwał wzrok przechodniów!

Projekt Z297 - wygoda na co dzień

Drewniane domy całoroczne zbudowane według projektu Z297 wyróżniają się prostą zwartą bryłą o nowoczesnym charakterze. Ogromnym walorem domu jest piętro pozbawione skosów. Co ważne, budynek został skonstruowany w taki sposób, aby spełnić wymagania właścicieli bardzo wąskich działek (projekt może być zrealizowany na powierzchni o szerokości 13,94 m).