Gotowe domy szkieletowe

Gotowe domy szkieletowe

Kto z nas nie chciałby przenieść się do swojego własnego, przestronnego domu położonego w ustronnej, zacisznej okolicy? Niestety, na drodze do realizacji marzeń często stają przyziemne przeszkody, z których największą jest brak środków na realizację inwestycji. Na szczęście rynek budowlany nieustannie się zmienia i dopasowuje do potrzeb społeczeństwa.

Sprawdź nasz katalog domów drewnianych

Obecnie znaczna część inwestorów rezygnuje z budowy tradycyjnego, niezwykle kosztownego budynku na rzecz ekologicznego, taniego w budowie  i eksploatacji domu z prefabrykatów. Sprawdź nasze projekty i przekonaj się, że gotowe domy szkieletowe w niczym nie ustępują murowanym budynkom!

Projekt ZX 63 ? gotowe domy szkieletowe dla najbardziej wymagających

gotowe domy szkieletowe - ZX63

Wydaje Ci się, że gotowe domy szkieletowe nie komponują się z miejską scenerią? W takim razie musimy rozwiać Twoje wątpliwości! Doskonałym przykładem na to, że dom drewniany nie musi przypominać górskiej chatki położonej na uboczu, jest projekt ZX 63. Innowacyjny, niewielki dom z płaskim dachem zachwyci każdego, kto chce mieszkać nowocześnie, ekologicznie i wygodnie. Geometryczna bryła urozmaicona o drewniane, modne elementy na elewacji zachwyca nie tylko od zewnątrz. Dzięki otwartej kompozycji, wnętrze budynku jest niezwykle przestronne i funkcjonalne. Wielkoformatowe przeszklenia sprawiają, że do domu wpada maksimum światła, co znacząco wpływa na nastrój domowników. Co istotne, piętro budynku pozbawione jest problematycznych skosów.

Gotowe domy szkieletowe ? projekt Z33

gotowy dom szkieletowy Z33

Domek szkieletowy wykonany według projektu Z33 przypadnie do gustu rodzinom szukającym dla siebie wygodnej przestrzeni do życia. Dom o prostej bryle został zaprojektowany w taki sposób, aby maksymalnie obniżyć koszty budowy oraz użytkowania. Największym walorem tego projektu jest parter ? doskonale rozplanowana, otwarta przestrzeń z centralnie umiejscowionym kominkiem. Elewacja domu utrzymana jest w ciepłej kolorystyce, co nadaje budynkowi niepowtarzalnego uroku.

Projekt Z297 ? domy z prefabrykatów na wąską działkę

gotowy dom szkieletowy Z297 - idealny na wąską działkę

Małe domy całoroczne zbudowane według projektu Z297 celująco zdają egzamin  na wąskich działkach. Kompaktowa, zwarta bryła wyróżnia się niewielką szerokością frontu, dzięki czemu projekt może być zrealizowany na działce o szerokości mniejszej niż 14 m. Mimo stosunkowo niewielkiej powierzchni, dom zapewnia domownikom najwyższy komfort.