Tanie domy z drewna całoroczne

Tanie domy z drewna całoroczne

Wybudowanie domu wydaje się wielu  nas nieosiągalnym marzeniem. Prawie każdy chciałby mieć piękny dom z ogrodem i kominkiem i wbrew powszechnej opinii, prawie każdy może sobie na niego pozwolić. Dzięki domom w technologii szkieletowej możesz cieszyć się inną jakością życia niż w ciasnym mieszkaniu w mieście. Jak to możliwe, że nie poniesiesz większych kosztów? Tanie domy z drewna całoroczne są niezwykle oszczędne, a ich budowa jest o wiele tańsza niż w przypadku tradycyjnych domów murowanych.

Zobacz nasz katalog tanich domów z drewna

tanie domy z drewna całoroczne

Całoroczne domy z drewna mogą być tanie!

Domy z drewna całoroczne są tak samo komfortowe oraz bezpieczne jak domy murowane. Co więcej, istnieje możliwość etapowania inwestycji, późniejszej przebudowy i modernizacji raz postawionego domu. Możesz więc wybrać prosty, niedrogi projekt, a następnie rozbudowywać go, rozkładając koszta w czasie (tanie projekty domów drewnianych znajdziesz tutaj). Budujesz  bez konieczności brania niebotycznego kredytu na długie lata, a sama budowa nie trwa kilku lat, lecz jedynie parę miesięcy. Tanie domy z drewna całoroczne to oszczędność twoich pieniędzy i czasu. Jest to tak zwane budownictwo lekkie, w którym jedynym betonowym elementem budynku jest fundament, dom można więc budować bez względu na porę roku.

Całoroczne domy z drewna a oszczędność energii

Pomysł i technika budowania domów szkieletowych wywodzi się ze Szwecji. Jak wiadomo, na północy panuje znacznie surowszy klimat niż w Polsce. Szwedzi postanowili poradzić sobie z chłodnymi nocami w efektywny sposób, projektując pierwsze tanie w utrzymaniu i ciepłe domy z drewna. Opracowana przez nich technologia szybko zyskała sobie wielu zwolenników i rozprzestrzeniła się po świecie. Domy budowane wedle jej zasad charakteryzują się bardzo dobrą ochroną cieplną. Wiąże się to z dużymi oszczędnościami energii.

 tanie domy całoroczne z drewna - technologia

Jeśli dodatkowo dołożymy do tego o wiele niższe koszty budowy, okazuje się, że domy z drewna całoroczne to naprawdę opłacalna inwestycja i o wiele mniejszy wydatek niż budowa tradycyjnego domu murowanego (koszty są około 30% mniejsze). Zaoszczędzone zimą fundusze związane z małymi kosztami ogrzewania, po kilku sezonach możemy zainwestować w modernizację i rozbudowę naszego domu. Co ważne, zyskujemy ten sam komfort, co w przypadku domu murowanego. Domy z drewna posiadają wszystkie zalety budownictwa tradycyjnego.

Tanie domy całoroczne - jaki projekt domu wybrać?

Wybór projektu domu całorocznego nie musi być trudny - w naszej ofercie znajdziesz ponad siedemdziesiąt propozycji domów parterowych z możliwością zabudowania poddasza, jak i domów piętrowych. Zapoznając się z naszym katalogiem poznasz najważniejsze dane każdego projektu: powierzchnię użytkową, kubaturę, wysokość oraz wymagania dotyczące wielkości działki. Obejrzysz również plan domu z dokładnym umiejscowieniem każdego pomieszczenia. Dodatkowo każdy projekt uzupełniony jest o opis, w którym znajdziemy szczegółowe informacje dotyczące liczby pomieszczeń, balkonów, tarasu.

Zobacz nasz katalog tanich domów z drewna

Przykładowe tanie domy całoroczne

Sprawdź naszą kolekcję tanich domów drewnianych! Wszystkie podane ceny są cenami netto.

Z71: mały dom całoroczny tani w budowie

tani dom całoroczny Z71

Dom całoroczny Z71 to budynek oryginalny w formie, ale równocześnie tani w budowie. Charakteryzuje się stosunkowo prostą bryłą i dwuspadowym dachem.

Stan surowy zamknięty: od 169 000,00 złotych.

Stan deweloperski: od 219 000,00 złotych.

Z162: tani w budowie dom drewniany

Z162: tani w budowie dom drewniany

Z162 to funkcjonalny dom, którego charakterystycznym elementem jest prosta konstrukcja i dwuspadowy dach. Projekt sprawdzi się także na wąskiej działce.

Stan surowy zamknięty: od 199 000,00 złotych.

Stan deweloperski: od 279 000,00 złotych.

Z174: tani dom z poddaszem użytkowym

Z174: tani dom z poddaszem użytkowym

Z174 to tani w budowie dom z funkcjonalnym poddaszem użytkowym. Idealny dla czteroosobowej rodziny. Sprawdzi się także na bardzo wąskiej działce!

Stan surowy zamknięty: od 189 000,00 złotych.

Stan deweloperski: od 259 000,00 złotych.

Tanie domy całoroczne: wygoda dla całej rodziny

Tanie domy całoroczne to spełnienie marzeń o komfortowym i bezpiecznym domu dla naszych bliskich. Wśród oferowanych przez nas projektów znaleźć można zarówno domy parterowe z możliwością zabudowania poddasza, jak i domy piętrowe z płaskimi lub dwuspadowymi dachami. Nie brak tu także propozycji domów z garażami, w których bezpiecznie ustawimy samochód i stworzymy dodatkowe miejsce magazynowe. Oferowane przez nas tanie domy całoroczne tworzone są zarówno dla miłośników klasycznych rozwiązań architektonicznych, jak i dla fanów nowoczesnego designu, którzy cenią nietuzinkowe projekty i przyciągające wzrok bryły. A wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Co jeszcze możemy Ci zaproponować?

Oferowane przez nas tanie domy całoroczne zachwycają zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz. Decydując się na wybudowanie domu w stanie deweloperskim zapewniamy Ci cały pakiet usług, wśród których warto wymienić rozprowadzenie instalacji CO, WOD-KAN oraz elektrycznej, montaż schodów strychowych. Pragnąc wprowadzić się do gotowego do zamieszkania domu zaproponujemy m.in. montaż podłóg i glazury, malowanie ścian, montaż kominka (wraz z rozprowadzeniem ciepła grawitacyjnie i mechanicznie).