Tanie projekty domów drewnianych

Tanie projekty domów drewnianych

Budowa domu to inwestycja na całe życie. Większość z nas utożsamia ją z niebotycznymi kredytem, masą kłopotliwych formalności oraz uciążliwymi pracami, które ciągną się przez długie lata. Ale czy na pewno realizacja marzeń o własnym kącie musi się wiązać z wyrzeczeniami i stresem?

Tanie domy z drewna - to możliwe!

Zobacz nasz katalog domów drewnianych

Nowoczesne budownictwo wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom, proponując szybsze i tańsze rozwiązanie, bez ustępstw w kwestii jakości. Poznaj najlepsze tanie projekty domów drewnianych, dzięki którym Twoje życie zmieni się o 180 stopni.

Tanie projekty domów drewnianych - projekt Z7

tanie projekty domów drewnianych - projekt z7

Dom skrojony na miarę potrzeb małej rodziny, marzącej o funkcjonalnej i prywatnej przestrzeni. Krok w krok z niewielkimi rozmiarami idą niskie koszty budowy oraz eksploatacji. Prostotę konstrukcji prostokątnej bryły przełamują drewniane dodatki na elewacji, dodające całości lekkości i uroku. Dodatkowym atutem parterowego domu jest zadaszony taras oraz przemyślane zagospodarowanie przestrzeni, która mimo niewielkiego metrażu, mieści aż trzy sypialnię i dużą łazienkę.

Tanie projekty domów drewnianych - projekt Z8

tanie projekty domów drewnianych - projekt z8

Jedna z najtańszych propozycji na budowlanym rynku. Nieskomplikowany projekt sprawia, że możesz cieszyć się wymarzonym gniazdkiem już w przeciągu 2-3 miesięcy. Projekt stwarza wiele możliwości aranżacji przestrzeni - możesz dowolnie zagospodarować rozłożysty parter w taki sposób, aby jak najlepiej służył Tobie i Twojej rodzinie, ponieważ otwarte wnętrze pozbawione jest ścian konstrukcyjnych. Widoczna nad salonem konstrukcja stropu i więźby dachowej daje niebanalny efekt głębi i przestronności. 

Tanie projekty domów drewnianych - projekt Z12

Tanie projekty domów drewnianych - projekt Z12

Niech nie zwiedzie Cię niepozorny wygląd domu - pozornie prosty projekt wyróżnia możliwość etapowania inwestycji i możliwość zagospodarowania aranżacji w przyszłości, dzięki czemu możesz elastycznie zarządzać budżetem. Dodatkowo, prosta konstrukcja oparta na ścianach zewnętrznych pozwala na dowolne, kreatywne kształtowanie wnętrza. Ciekawa elewacja wyróżnia dom na tle szarej zabudowy.

Projekty domów drewnianych to komfort i bezpieczeństwo murowanego budownictwa, bez konieczności niebotycznych kredytów i kilkuletniej budowy. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą domów szkieletowych, zanim podejmiesz decyzję o budowie bardzo kosztownego budynku.