Domy w systemie kanadyjskim

Domy w systemie kanadyjskim

Domy w technologii szkieletowej, inaczej tak zwane domy w systemie kanadyjskim, są łatwiejsze i tańsze w budowie od tradycyjnych domów murowanych. Dom może być gotowy już w kilka miesięcy, a niskie koszty jego budowy mogą sprawić, że zamieszkasz w wymarzonym miejscu bez brania dużych kredytów na wiele lat.

domy w systemie kanadyjskim

 

Wybrane projekty domów w systemie kanadyjskim są jeszcze łatwiejsze do zrealizowania, a budowa jest jeszcze szybsza niż w przypadku innych domków kanadyjskich. Poniżej przedstawiamy projekty z naszej oferty wyjątkowo łatwe i tanie w budowie dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Domy w systemie kanadyjskim - szybka budowa

Nie zawsze budowa domu musi oznaczać cały szereg formalności, długie miesiące planowania, a później lata kredytu i oczekiwanie, aż dom wreszcie będzie gotów do zamieszkania. Dzięki domom w systemie kanadyjskim możesz skrócić każdy z wymienionych etapów i obniżyć koszty budowy nawet do 30%. Pośród gotowych projektów bez wątpienia znajdziesz dom swoich marzeń, który będzie funkcjonalny, bezpieczny i wygodny. Taki, który pełni wszystkie twoje oczekiwania.

Zobacz wszystkie domy drewniane dostępne w naszym katalogu

Domy w systemie skandynawskim - wybrane projekty

Jeśli bardzo zależy ci na czasie oraz nie chcesz inwestować dużych sum, możesz wybrać jeden z naszych najprostszych projektów. Są one równie funkcjonalne i atrakcyjne pod względem wizualnym, co bardziej zaawansowane propozycje. Koszty i czas budowy są jednak zminimalizowane. Inwestycję możesz podzielić na etapy. Domy w systemie kanadyjskim doskonale nadają się do przebudowy, modernizacji, można przekształcać dany projekt, kiedy pojawią się nowe możliwości finansowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz szybko zamieszkać we w pełni wykończonym domu, a następnie przeprowadzać kolejne etapy budowy i wykończenia.

Z34 - dom w systemie kanadyjskim na planie prostokąta

Wyjątkowo prosty i funkcjonalny dom w systemie kanadyjskim, którego pomieszczenia zostały usytuowane na planie zbliżonym do prostokąta. Jasny i czytelny układ wnętrza oraz nowoczesna minimalistyczna elewacja sprawiają, że domek spełnia wszystkie podstawowe wymagania oraz stwarza doskonałe perspektywy na przyszłość.

Z34 - dom w systemie kanadyjskim

Na parterze znajduje się salon połączony z kuchnią, pralnia z pomieszczeniem gospodarczym, WC i gabinet. Na piętrze zaprojektowana została duża łazienka oraz dwie sypialnie. Dodatkowo zagospodarowane zostało poddasze, na którym umieszczone zostały dwa pokoje z garderobami oraz dodatkowa łazienka.

Koszt:

  • Stan surowy zamknięty: 179 000 zł
  • Stan deweloperski: 239 000 zł

Dom w systemie kanadyjskim Z41- idealny na małą działkę

Projekt doskonały na małą działkę, chociaż nie tylko. Przypadnie do gustu osobom szukającym taniego i łatwego w budowie domu parterowego. Projekt jest prosty, ale jednocześnie bardzo atrakcyjny. Wyróżnia się jasnym i czytelnym rozkładem wnętrza na planie zbliżonym do kwadratu. Prosta i elegancka elewacja.

Z41 - dom w systemie kanadyjskim

Dom podzielony jest na dwie strefy wyznaczone przez hol. W pierwszej z nich znajduje się kuchnia oraz salon z jadalnią. Jest to strefa reprezentacyjna. Druga strefa, prywatna, przebiega wzdłuż krótszej części holu.

Koszt:

  • Stan surowy zamknięty: 216 000 zł
  • Stan deweloperski: 313 000 zł

Dom w systemie kanadyjskim Z71 z dwuspadowym dachem

Domek o oryginalnym wyglądzie oraz zwartej formie. Doskonały projekt dla ludzi ceniących prostotę oraz praktyczność. Dzięki konstrukcji opartej na bryle z dwuspadowym dachem możliwa jest szybka i tania realizacja.

Z34 - dom w systemie kanadyjskim

Na parterze usytuowane są kuchnia, jadalnia oraz salon. Wszystkie pomieszczenia zostały integralnie połączone. W drugiej części domu znajduje się pomieszczenie mogące służyć za pokój gościnny kub gabinet. Na piętrze znajdują się trzy pokoje oraz przestronna łazienka.

Koszt:

  • Stan surowy zamknięty: 166 000 zł
  • Stan deweloperski: 229 000 zł

Domy w systemie kanadyjskim są nie tylko funkcjonalne i wygodne. Mogą być także bardzo tanie w budowie i utrzymaniu, a realizacja poszczególnych projektów jest możliwa do zrealizowania w błyskawicznym tempie.

Jeśli zależny ci na maksymalnym obniżeniu kosztów inwestycji zapoznaj się też z artykułami: tanie domy drewniane oraz tanie domy z drewna całoroczne. W ofercie Mawit bez wątpienia znajdziesz wiele ciekawych propozycji, które sprostają twoim oczekiwaniom pod każdym względem.