Tanie domy parterowe pod klucz

Tanie domy parterowe pod klucz

Dla wielu z nas ?tani dom? to paradoks. Znaczna część osób uważa, że budowa własnych czterech ścian jest równoznaczna z zaciągnięciem olbrzymiego kredytu, który niemal do końca życia będzie ciążył na domowym budżecie. Zmierzenie się z perspektywą załatwiania umowy z bankiem i uciążliwych wizyt w urzędach często skutkuje rozmywaniem się wizji pięknego, parterowego domu ulokowanego w spokojnej okolicy za miastem.  W swojej codziennej pracy udowadniamy, że w Polsce można budować nowocześnie, ekologicznie i ? co najważniejsze ? naprawdę tanio. Czym charakteryzują się nowoczesne, tanie domy parterowe pod klucz? Sprawdź!

Zobacz nasz katalog domów drewnianych

tanie domy parterowe pod klucz

Tanie domy parterowe pod klucz - innowacyjne metody z korzyścią dla portfela

Niebotyczny koszt budowy domu wynika przede wszystkim z wysokich cen materiałów budowlanych. Koszt inwestycji rośnie jeszcze bardziej, kiedy chcemy zlecić architektowi adaptację projektu, wybieramy ceniącą się ekipę budowlaną? Aby zrealizować marzenie o własnej, bezpiecznej przystani, warto poszukiwać alternatywny dróg, które zminimalizują koszty, które musimy ponieść.

Odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych osób pragnących postawić stylowy, modny dom o jednokondygnacyjnej konstrukcji jest dom norweski ? budynek wznoszony w technologii szkieletowej (czyli z gotowych prefabrykatów z drewna). Jakie zalety posiadają tanie domy parterowe pod klucz?

Dom gotowy w kilka miesięcy? Teraz to możliwe!

Wymieniając walory tanich domów pod klucz, w pierwszej kolejności wymienić należy niską cenę. W porównaniu z klasycznymi, murowanymi budynkami, dom szkieletowy jest nawet kilkukrotnie tańszy. Oszczędzamy nie tylko podczas realizacji projektu, ale również podczas eksploatowania domu w przyszłości -  zastosowanie nowoczesnych materiałów i przemyślanej w najmniejszym stopniu konstrukcji pozwala na zaoszczędzenie energii cieplnej.

Domy drewniane parterowe  powstają zaledwie w kilka miesięcy, a budowa może ruszyć w dowolnym momencie w ciągu roku. Inwestor już po trzech/czterech miesiącach może odebrać klucze do budynku w stanie surowym, deweloperskim lub deweloperskim poszerzonym. Pod kątem wizualnym projekty domów szkieletowych w niczym nie ustępują tradycyjnym budynkom murowanym. Wręcz przeciwnie - projekty proponowane przez architektów specjalizujących się w budownictwie lekkim zachwycają innowacyjnymi, geometrycznymi formami.