Producent domów szkieletowych

Producent domów szkieletowych

Własny dom to nie tylko cztery ściany i dach nad głową. Pod pojęciem domu kryje się bezpieczeństwo, własna ostoja, ciepło rodzinnego ogniska... Z obawy o olbrzymie kredyty, skomplikowane procedury urzędowe i wieloetapową, czasochłonną budowę ciągnącą się latami znaczna część z nas rezygnuje z marzeń. Czy musi tak być? Sprawdzony producent domów szkieletowych Mawit udowadnia, że komfortowe życie wśród kojącej, zielonej scenerii wcale nie jest zarezerwowane tylko dla wybranych!

Producent domów szkieletowych

Dom dla każdego

Producent domów kanadyjskich wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku. Zapotrzebowanie na ekologiczne, solidne i estetyczne budynki idealnie zaspokajają nowoczesne domy drewniane. Dlaczego budownictwo lekkie stało się w ostatnim czasie tak bardzo popularne? Kluczowym czynnikiem decydującym o atrakcyjności innowacyjnej technologii jest cena. Inwestycja w dom kanadyjski albo norweski jest nieporównywalnie niższa niż koszty, jakie trzeba ponieść, podejmując się budowy domu murowanego. Co więcej, czas realizacji eleganckiego domu wznoszonego techniką szkieletową wynosi mniej więcej 3-4 miesięcy, a prace mogą ruszyć w dowolnym momencie roku, bez względu na pogodę. Domy drewniane wyglądem nie różnią się od porażających nowoczesnymi rozwiązaniami budynków murowanych. Wśród wielu projektów tworzonych przez młodych, ambitnych architektów nie brakuje nowatorskich rozwiązań. Minimalistyczne, surowe bryły urozmaicone przeszkleniami albo parterowe budynki z panoramicznymi oknami i elewacją z łączonych materiałów to tylko część propozycji, jakie możemy podziwiać w katalogach domów drewnianych. Co więcej, jeśli w przyszłości rodzina się powiększy albo uznamy, że przydałby się dodatkowy pokój, kolejna łazienka lub słoneczna jadalnia, projekt zakłada możliwość bezproblemowej rozbudowy i modernizacji konstrukcji w taki sposób, aby dokładnie spełniała aktualne potrzeby domowników.

Producent domów szkieletowych

Sprawdzony producent domów szkieletowych

Szukając wykonawcy, który zrealizuje marzenie o własnym domu, warto ufać sprawdzonym i rzetelnym firmom. Firma Mawit świadczy kompleksowe usługi, począwszy od etapu wyboru projektu, aż po ostatnie szlify wykończeniowe. Dzięki doświadczeniu, znajomości tajników budownictwa lekkiego oraz najwyższej jakości materiałom przygotowywanym we własnym tartaku, eleganckie domy drewniane pod klucz są niezwykle atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych budynków murowanych.