Mały drewniany domek o powierzchni 35 m²

Mały drewniany domek o powierzchni 35 m²

Sprawdź projekt!

Co znajdziesz w tym projekcie?

Mały drewniany domek o powierzchni 35 m² to niewielka przestrzeń, ale pełna potencjału. Dzięki prawie 20 m² salonowi z otwartą kuchnią wnętrze nabiera przestrzenności i wyjątkowego charakteru. To miejsce, gdzie możesz cieszyć się relaksem i spędzać czas w gronie bliskich, otoczeni ciepłem naturalnego drewna.

Wydzielony 8,3 m² pokój w małym domku to oaza spokoju i prywatności. Bez względu na to, czy potrzebujesz miejsca do pracy zdalnej, czy po prostu chcesz mieć swoje własne miejsce do odpoczynku, wydzielony pokój zapewni Ci intymność i komfort.

Ogród zimowy

Największą częścią tego projektu jest ogród zimowy, który posiada aż 26,6 m². Latem i wiosną możesz cieszyć się spotkaniami w gronie znajomych czy rodziny zapewniając każdemu indywidualne i wygodne miejsce do siedzenia. Stół, który pomieści 8 osób będzie świetnym miejscem do wspólnego spędzania czasu przy grillu. Oczywiście na tym tarasie zmieści się więcej osób, wystarczy na ten czas usunąć kanapę, a w jej miejsce postawić kolejny stół.

Czy opłaca się kupić mały drewniany domek o powierzchni 35 m²?

Domy z drewna o powierzchni 35 m² to więcej niż tylko miejsca do mieszkania - to przestrzeń, która otwiera drzwi do nowych możliwości. Domy drewniane z tego projektu stają się oazą spokoju, gdzie możesz uciec od codziennego zgiełku i cieszyć się bliskością natury przez cały rok. Odkryj urok małych domów drewnianych i stwórz swoje własne miejsce, które będzie spełnieniem Twoich marzeń o spokojnym życiu na łonie natury.

 

Szukasz firmy, która wykonuje domy szkieletowe? Sprawdź naszą ofertę!