Ile kosztują domy z drewna?

Ile kosztują domy z drewna?

Poszukujemy jak najlepszych rozwiązań, które zdecydowanie wpłyną na jakość naszego życia. Pragniemy żyć nowocześnie, czyli komfortowo i ekologicznie. Charakteryzuje nas ekonomiczne podejście do życia - nie chcemy trwonić naszego wysiłku, czasu i funduszy, ale w pełni je wykorzystywać. Kiedy dowiemy się, ile kosztują domy z drewna, szybko przekonamy się, że nie są drogie i spełniają wszystkie wymogi nowoczesności.

Ile kosztują domy z drewna, czyli ekonomiczne budowanie

ile kosztują domy drewniane

Zacznijmy więc od podstaw. Od samej konstrukcji i samej budowy. W przypadku domów drewnianych jest ona nawet o 30-40% tańsza w porównaniu z technologią murowaną. Powstawanie naszego wymarzonego domu odbywa się tutaj na jasnych warunkach. Nie musimy całymi latami czekać, żeby wreszcie przekroczyć próg własnego domu, który w dodatku pochłonął oszczędności naszego życia.

Płacimy świadomie za dobrą jakość

Budowanie domu drewnianego odbywa się na przejrzystych, także od strony finansowej, zasadach. Budowy w starym stylu okazywały się studniami bez dna, w których przepadały nasze pieniądze. Wydatki ciągle się mnożyły. Zdawały się nie mieć końca. Efekt finalny i tak był nieokreślony,  często niezgodny z naszymi oczekiwaniami.

Zobacz nasz katalog domów drewnianych

ile kosztują domy z drewna?

Nowoczesne domy drewniane powstają na zupełnie innych zasadach, zgodnych z charakterem naszej rzeczywistości, w której dokładnie chcemy wiedzieć, na co przeznaczamy pieniądze. Nie chcemy też długo czekać na efekty. To się nazywa świadome inwestowanie.

Oszczędzamy czas

Domy drewniane powstają szybko. Od 2 do 3 miesięcy. Zależy to między innymi, czy chcemy dom w stanie surowym zamkniętym czy deweloperskim. Pozwala to nam zaoszczędzić czas i szybciej osiągnąć nasz cel. Dzięki takiemu tempu budowy panujemy nad całością. Wiemy, co się dzieje na naszej budowie.

 domy z drewna

Racjonalne budowanie

Nasz dom powstaje jak najbardziej świadomie. Nie przepłacamy. Zaoszczędzone pieniądze możemy wydać na przykład na piękny ogród, który doskonale podkreśli charakter naszego drewnianego domu. Nic nie dzieje się przypadkowo. Ekonomiczne i sensowne budowanie - oto propozycja pasująca do nowoczesnego stylu bycia.

Oszczędzania ciąg dalszy

Ale to przecież nie koniec ekonomii w odniesieniu do domów drewnianych. Ich konstrukcja w całości opiera się na drewnie. Użycie materiałów zapewniających doskonałą ochronę cieplną sprawia, że domy te gwarantują nam świetne zatrzymywanie ciepła w środku. Taki dom pracuje sam na siebie! Dzięki nowatorskiej technologii i materiałom najlepszej jakości oszczędzamy cały rok. Nasze rachunki za ogrzewanie są przyjemnie niskie.