Domy szkieletowe producent

Domy szkieletowe producent

Budownictwo szkieletowe okazało się prawdziwą rewolucją na polskim rynku budowlanym - widać to przede wszystkim po olbrzymiej ilości realizowanych inwestycji. Domy szkieletowe stają się coraz popularniejsze wśród Polaków, głównie przez wzgląd na ich niską cenę, ale także krótki czas budowy. To tylko dwie z wielu zalet budownictwa lekkiego. Czy oferowany przez nas dom drewniany szkieletowy spełni marzenia o wymarzonym miejscu dla siebie i bliskich? Zdecydowanie tak.
Co możemy Państwu zaoferować?

Domy szkieletowe producent

Domy szkieletowe - poznaj wszystkie zalety!

Klasyczne domy kanadyjskie przywędrowały do nas z Kanady - warto jednak wiedzieć, że ten rodzaj budownictwa jest szeroko rozpowszechniony również w krajach Skandynawskich. Podstawowym materiałem do wznoszenia domów tego typu jest odpowiednio przygotowane i preparowane drewno. Tworzy się z niego przede wszystkim szkielet domu, kolejno zaś jego konkretne elementy. Jedynym elementem murowanym takiego domu są jego fundamenty.

Wśród najważniejszych zalet domów szkieletowych wymienia się:

 • krótki czas budowy (2-6 miesięcy, w zależności od tego w jakim stanie dom ma być oddany w ręce inwestora)
 • niskie koszty budowy (niższe o ok. 30-40% w stosunku do domu murowanego)
 • możliwość budowy bez względu na porę roku - zastosowanie drewna pozwala na rozpoczęcie budowy w wybranym przez inwestora okresie
 • łatwość modernizacji i przebudowy.

Domy szkieletowe producent

Obszerny katalog projektów domów drewnianych

Skąd wziąć projekty domów drewnianych? W naszej kompleksowej ofercie zaproponujemy Państwu szeroki wybór projektów domów jednorodzinnych, zarówno parterowych, jak i piętrowych. Nasz obszerny katalog zawiera propozycje domów o klasycznej bryle, jak i wzory nowoczesnego budownictwa.

Producent domów szkieletowych MAWIT

Zapoznaj się z naszym katalogiem domów drewnianych!

W katalogu nie brak projektów uwzględniających podjazdy, garaże, tarasy, balkony. Współpracujemy z topowymi biurami architektonicznymi, korzystając z wiedzy specjalistów doświadczonych w projektowaniu domów drewnianych. Każdy z projektów przygotowany został z dużą dbałością o detale. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się wygodą, bezpieczeństwem i komfortem.

Jak szybko budujemy domy drewniane szkieletowe?

Czas budowy domu szkieletowego uzależniony jest od wielu czynników: wielkości domu, możliwości finansowych, dostępności pracowników firmy budowlanej. Szacuje się, że dom drewniany stawia się w przeciągu 2-6 miesięcy, w zależności od tego, czy ma być on oddany w stanie surowym zamkniętym czy deweloperskim. Na naszej stronie znajdą państwo szczegółowe informacje o obu wariantach i zakresie wykonywanych prac: mawit.com.pl/warianty.

Usługi dodatkowe - co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?

Dla Państwa wygody stan deweloperski domu możemy poszerzyć o dodatkowe elementy, takie jak:

 • montaż kominka wraz z rozprowadzeniem ciepła grawitacyjnie jak i mechanicznie
 • montaż schodów wewnętrznych drewnianych - drewno twarde lub miękkie
 • montaż podłóg oraz glazury
 • malowanie ścian

i wiele innych.

Po zakończeniu budowy inwestor otrzymuje od nas teczkę z pełną dokumentacją, testami i gwarancjami od producentów, od których kupujemy konkretne elementy wykorzystane w budowie domu.

Domy szkieletowe producent

Ocieplenie domy drewnianego

Osoby decydujące się na budowę domu drewnianego mają zazwyczaj najwięcej pytań dotyczących metod ocieplenia budynku. Standardowym sposobem ocieplenia jest zastosowanie wełny mineralnej o grubości nie mniejszej niż 15 cm. Dodatkowo stosowane są również płyty styropianu o grubości 10 cm, montowane na ruszcie drewnianym i pokrywane tynkiem.

Dom drewniany - zyski płynące ze współpracy z doświadczonym producentem

Domy drewniane szkieletowe są interesująca alternatywą dla szalejących cen mieszkań, szczególnie w dużych i średnich miastach. Co zyskują Państwo decydując się na współpracę z nami?

 • Szeroki wybór projektów domów drewnianych, dostosowanych do różnych oczekiwań
 • Pełne wsparcie i doradztwo w kwestii wyboru projektu i budowy
 • Kompleksowy plan budowy, możliwość dostosowania terminów
 • Atrakcyjne ceny.