Domy prefabrykowane, śląskie - relacje z budowy

Domy prefabrykowane, śląskie - relacje z budowy

Domy drewniane kojarzą się z malowniczym otoczeniem i małymi miejscowościami w górach. Tymczasem coraz więcej osób decyduje się na budowę domu w technologii szkieletowej w mieście bądź pod miastem. Nie ma być to domek letniskowy, lecz lokum na całe życie. Z radością przedstawiamy kilka realizacji, które wykonaliśmy ostatnio na Śląsku.

Wszystkie nasze realizacje dostępne są również w osobnej kategorii.

Domy prefabrykowane, Śląsk - wybrane realizacje

Dom prefabrykowany w Mysłowicach, woj. śląskie

budowa domu, Mysłowice, woj. śląskie

Mysłowice w województwie śląskim kojarzą się z przemysłem węglowym i z szarym miejskim otoczeniem. Tymczasem w tym pięknym mieście z tradycjami nie brak atrakcyjnych ziem pod budowę. Niedawno zrealizowaliśmy w Mysłowicach zamówienie na niewielki, urokliwy dom szkieletowy w atrakcyjnej lokalizacji, doskonałej pod względem komunikacyjnym.

dom w Mysłowicach, budowa

Dom szkieletowy w Żorach, woj. śląskie

 budowa domu w Żorach, woj. śląskie

Żory na Śląsku to jedno z miast należących do Rybnickiego Okręgu Węglowego.  Są rozwinięte pod względem handlu, usług i znaczące pod kątem logistyki. Doskonałe miejsce do życia, także jeśli marzy ci się przytulny dom z drewna. W Żorach rozpoczęliśmy jakiś czas temu budowę domu parterowego z efektowną elewacją, który powstał bardzo szybko i zachwycił swoich właścicieli oraz sąsiadów.

Dom norweski w Zabrzu, woj. śląskie

 dom prefabrykowany - Zabrze, Śląsk

Brzmi zaskakująco? Być może, jednak dom norweski, który zbudowaliśmy w Zabrzu prezentuje się doskonale w swoim otoczeniu i idealnie się w nie wpisuje. Wspaniałe miejsce dla dużej rodziny. Gospodarze już zaplanowali niewielki ogródek. Jak najbardziej popieramy inicjatywę krzewienia zieleni na Śląsku!

Domy prefabrykowane - dokonaj swojego wyboru

Jeśli marzysz o pięknym domu w spokojnej okolicy, bo całe życie mieszkałeś w szarym śląskim mieście - zrealizuj to, czego pragniesz. Zapraszamy do odwiedzenia naszego katalogu domów drewnianych, w którym znajdziesz projekty domów na każda działkę i na każdą kieszeń.

Domy prefabrykowane to doskonały wybór, jeśli zależy ci na niskich kosztach budowy i utrzymania, bez kompromisu, jeśli chodzi o jakość. Co zapewne ucieszy cię najbardziej, to informacja, że żadna z zaprezentowanych powyżej realizacji nie przekroczyła paru miesięcy. Twój wymarzony dom może zatem stanąć na działce szybciej niż się spodziewasz, byś mógł zmienić swoje życie już teraz.