Domy drewniane pod klucz

Domy drewniane pod klucz

domy drewniane pod klucz

Marzenie jak z filmu albo bajki? Wkraczasz nagle do swojego własnego domu, który okazuje się spełnieniem najpiękniejszych snów. Po latach poszukiwań trafiłeś wreszcie do miejsca, w którym chcesz żyć. Wszystko w końcu zaczyna się układać tak, jak to sobie wymyśliłeś. W nowym miejscu pora rozpocząć nowe życie - lepsze, piękniejsze i bogatsze. Jesteś już przekonany, że tutaj będziesz w pełni szczęśliwy. To nie są nierealne wizje, ale rzeczywistość. Twoje marzenia mogą się szybko spełnić. Sposobem na ich spełnienie są domy drewniane pod klucz.

domy z drewna pod klucz

MAWIT proponuje domy drewniane pod klucz

W spełnieniu marzenia o własnym domu drewnianym pomoże firma Mawit. Wykonują oni montaż domu według stanu surowego zamkniętego oraz deweloperskiego. Jeśli marzy nam się dom pod klucz, warto zapoznać się z kompleksową ofertą Mawit. Stan deweloperski to stan surowy zamknięty, który obejmuje:

  • montaż płyt GK na ruszcie systemowym-metalowym, co jest związane z odprowadzeniem naprężeń związanych z ewentualnymi ruchami budynku, co zapewnia brak pęknięć na powierzchni płyt GK  (wszystkie powierzchnie płyt GK są pokryte gładzią gipsową MULTI FINISH - NOWOŚĆ);
  • montaż podwójnej warstwy płyty wilgocioodpornej w pomieszczeniach typu łazienka czy kuchnia;
  • wykonanie wylewki na parterze metodą MIXOKRET;
  • wykonanie instalacji CO, WOD-KAN, ELEKTRYCZNEJ;
  • montaż gniazdek i wyłączników;
  • montaż schodów strychowych;
  • montaż drzwi wewnętrznych z regulowaną ościeżnicą w kwocie do 400 zł za 1 sztukę (istnieje możliwość wyboru drzwi droższych - co wiąże się z odrębną wyceną.);
  • montaż 2 warstwy płyty OSB 18 mm na stropie z dylatacją;
  • montaż parapetów drewnianych - wewnętrznych.

Zobacz nasz katalog domów drewnianych

domy drewniane pod klucz

Pewność i gwarancja

Mawit dba nie tylko o swoje domy, ale także o swoich Inwestorów. Po zakończeniu budowy przekazuje im wszelkie certyfikaty, atesty i gwarancje, pochodzące od producentów firm, których materiały wykorzystano do budowy domu. Otrzymujemy w ten sposób nie tylko funkcjonalny i piękny dom, ale także pewność, że pozostanie on taki na bardzo długo. Czujemy, że nasza inwestycja jest w pełni sensowna i ekonomiczna.

Dom pod klucz - jakość w dobrej cenie

Chcemy mieć najlepsze produkty w najlepszej cenie. Nie lubimy przepłacać, a zaoszczędzone pieniądze wolimy przeznaczyć na poszerzenie naszej przestrzeni życiowej. Interesuje nas oszczędzanie na miarę naszych czasów, a więc takie które wiąże się z ekologią i dbaniem o najbliższe otoczenie. Dom drewniany spełnia te wszystkie oczekiwania. Wspaniale, że można w nim od razu zamieszkać.