Domki norweskie na wąską działkę

Domki norweskie na wąską działkę

Jeśli do dyspozycji masz bardzo wąską działkę o nietypowych wymiarach, również możesz wybudować na niej piękny funkcjonalny dom. Doskonałą opcją dla ciebie będą w takim wypadku domki norweskie z naszej oferty. Można wśród nich znaleźć projekty przeznaczone specjalnie na wąskie działki. W dzisiejszym artykule znajdziesz wybrane z nich.

Domki norweskie mają wiele zalet w stosunku do tradycyjnego budownictwa. Przede wszystkim powstają o wiele szybciej. Budowa trwa maksymalnie do około trzech miesięcy i jest do 30% tańsza niż w przypadku domu murowanego. Domek norweski będzie posiadał wszystkie zalety domu tradycyjnego, dodatkowo zaś będzie bardziej oszczędny dzięki dobrym parametrom cieplnym. Domki norweskie pozwalają na znaczne oszczędności, jeśli chodzi o ogrzewanie. Jeśli jesteś właścicielem działki o niestandardowych wymiarach, nie martw się. W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie - dom swoich marzeń, który będzie odpowiedni do wąskiej przestrzeni.

Wszystkie domki norweskie z naszej oferty można zobaczyć w naszym katalogu firmowym.

Poniżej prezentujemy wybrane domki norweskie na wąską działkę. Sprawdź też, ile kosztują domy z drewna.

Domek norweski Z37 z kuchnią od ogrodu i pokojem na parterze

Urokliwy domek, który z łatwością można usytuować na niewielkiej działce. Ciekawe wykończenie elewacji i dach pokryty czerwoną dachówką powodują, że całość prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Podzielone wnętrze jest bardzo komfortowe. Salon sąsiaduje z kuchnią, która może być zamknięta lub otwarta. Od frontu, w wysuniętym skrzydle domu osobno wygospodarowane pomieszczenie.

Minimalne wymiary działki: szer.: 16,78m x dł. 19,38m

Domek norweski Z37

Domek norweski Z37 - zrzut

Domek norweski Z37 - elewacja

Projekt Z38 - domek norweski z podwyższoną ścianką kolankową

Optymalny przykład domu na małą, wąską działkę. Budowa jest prosta i tania ze względu na prosty plan budowli. Jedną z zalet domku jest wygodne, w pełni użytkowe poddasze dzięki podwyższonej ściance kolankowej. Od frontu bryłę domku norweskiego urozmaica balkon, który tworzy zadaszony podcień nad wejściem. Ze względu na podwyższoną ściankę kolankową i brak skosów pokoje na piętrze można wygodnie zagospodarować.

Minimalne wymiary działki: szer.: 13,08m x dł. 18,38m

Projekt Z38

Projekt Z38 - zrzut

Projekt Z38 - elewacja

Domek norweski Z134 z przestronną kuchnią

Zgrabny i funkcjonalny domek norweski także na wąską działkę. Kompaktowy dom z poddaszem użytkowym i funkcjonalnym ustawnym wnętrzem. Niewielka szerokość elewacji frontowej pozwoli usytuować go na działce o szerokości 16,54m. Prostą bryłę domu urozmaica podcień w strefie wejściowej oraz od strony ogrodu. Główną zaletą projektu jest bardo przestronna i widna, częściowo otwarta kuchnia z pojemną spiżarką.

Minimalne wymiary działki: szer.: 16,54m x dł. 18,14m

Domek norweski Z134

Domek norweski Z134  - zrzut

Domek norweski Z134 - elewacja

Jeśli dysonujesz niewielką lub wyjątkowo wąską działką, możesz postawić na niej funkcjonalny domek norweski. Wybierając optymalny projekt z naszej oferty możesz zagospodarować przestrzeń w doskonały sposób, pozostawiając miejsce na piękny ogród. Domki norweskie są przy tym niezwykle funkcjonalne i wygodne, a ich wnętrza można dopasować ściśle do własnych potrzeb.