Domki drewniane na działkę

Domki drewniane na działkę

Szybkość stawiania domów drewnianych powoduje, że klienci już teraz rozglądają się za tymi budynkami, a w wyszukiwarce topową frazą są domki drewniane na działkę. Jeżeli planujesz rozbudować swoją działkę i postawić na niej dom z drewna przeczytaj trzy poniższe propozycje. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Domy z drewna, które często widujemy na ogródkach działkowych to klasyczne bryły, przeważnie parterowe, chociaż można spotkać i takie, które oferują nam użytkowe poddasze. Spędzanie czasu na naszych działkach w słoneczne dni to chyba najlepsza z możliwych opcji. Kiedy przychodzi moment poszukiwań okazuje się, że domki do 35 m² są dobrze zaprojektowanie, a nawet mogą być traktowane jako wakacyjne miejsce wypoczynku.

Domki drewniane na działkę - gotowe projekty

Domek na działkę HAGA

Jeżeli spojrzeć na poniższy układ pomieszczeń to największą część zajmuje pokój dzienny z aneksem kuchennym, który w razie potrzeby może zamienić się również w sypialnię. Znajdziemy tutaj także zabudowaną garderobę, która pomieści odzież wierzchnią lub inne przedmioty. Ten projekt to doskonała opcja dla osób, które blisko siebie mają zlokalizowaną działkę i cenią sobie klasykę.

Domek na działkę Z452 D

Z serii nowoczesnych budowli pragniemy zwrócić uwagę na ten projekt z przepięknym ogrodem zimowym. Ta propozycja najlepiej pasuje na weekendowe wyjazdy czy nawet wakacje! Duży salon i przestronna sypialnia sprawiają, że sam wyjazd staje się jeszcze bardziej komfortowy. Całość projektu dopełnia duży ogród zimowy, w którym zmieścimy stół jadalniany, a tuż obok niego kanapę i wygodne fotele, w których możemy podziwiać widok z naszej działki.

Domek na działkę LIDO

Nie możemy się zdecydować czy wysokie domy drewniane bardziej kojarzą nam się z morzem czy górami. Jednakże jedno jest pewne! Ten domek z antresolą prezentuje się znakomicie. Dla fanów wysokich salonów będzie strzałem w 10. W środku znajdziemy salon z kuchnią i kominkiem, na piętrze przestronną sypialnię, a całość dopełnia taras.

Domy drewniane na działkę, w tym domy szkieletowe, są popularnym wyborem dla osób poszukujących ekologicznego i estetycznego rozwiązania. Są one wykonane z naturalnych materiałów, takich jak drewno, co pozwala na doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Dodatkowo, drewno jako materiał jest przyjazne dla środowiska, ponieważ pochodzi z odnawialnych źródeł i jest biodegradowalne.