Tradycyjne projekty domów drewnianych

Tradycyjne projekty domów drewnianych

Tradycyjne projekty domów drewnianych

Żadne, nawet największe mieszkanie nie zastąpi prawdziwego domu. Kto z nas nie marzy o prywatności, jaką daje własna posesja, witaniu nowego dnia aromatyczną kawą na tarasie, odpoczynku z rodziną przy grillu na świeżym powietrzu czy klimatycznymi wieczorami przy blasku kominka? Dom zapewnia bezpieczeństwo i komfort, których mieszkanie jest jedynie substytutem. Korzystając z dobrodziejstw nowoczesnego budownictwa, możesz wreszcie zrealizować marzenie o własnym domu, bez obaw o kosztowne i wieloletnie inwestycje.

Tradycyjne projekty domów z drewna

Zobacz nasz katalog domów drewnianych

 Proponujemy Ci tradycyjne projekty domów drewnianych w technologii szkieletowej, które robią w Polsce i na świecie coraz większą furorę.

Tradycyjny projekt domu drewnianego - niewielki dom Z1

Tradycyjny projekt domu drewnianego - niewielki dom Z1

Niewielki dom o praktycznych walorach. Dzięki konstrukcji opartej na prostej bryle i niewielkich rozmiarach, koszty budowy znacznie się redukują. Mimo pozornej prostoty, dom prezentuje się ciekawie i roztacza wokół siebie prawdziwie przytulną aurę. Przemyślane rozplanowanie wnętrza domu czyni go miejscem funkcjonalnym ? pokój dzienny znajdujący się na parterze połączony jest z kuchnią, a salon z kominkiem łączy się z aneksem jadalnym.

Tradycyjny projekt domu drewnianego - urokliwy dom Z4

Tradycyjny projekt domu drewnianego - urokliwy dom Z4

Tradycyjny projekt drewnianego domu o niezwykle urokliwym charakterze. Bryła zaprojektowana na rzucie figury zbliżonej do kwadratu, pokryta dwuspadowym dachem i urozmaicona dwiema lukarnami  wyróżnia się niskimi kosztami budowy oraz późniejszej eksploatacji. Na parterze znajduje się między innymi pokój dzienny z przejściem do kuchni, salon z kominkiem i otwartą jadalnią. Dom możesz dostosować do swoich indywidualnych preferencji ? dobudowanie bocznego tarasu lub dodatkowego pokoju na parterze nie stanowi najmniejszego problemu.

Tradycyjny projekt domu drewnianego - klasyczny dom Z14

Tradycyjny projekt domu drewnianego - klasyczny dom Z14

Kolejna propozycja przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom tradycyjnych rozwiązań. Klasyczny, prosta forma urozmaicona od frontu daszkiem wspartym na słupkach oraz drewniane okiennice nawiązują do sielskiej stylistyki sprawiając, że wokół domu roztacza się beztroska, przyjemna aura znana wszystkim z wakacji na wsi. Projekt wyróżnia się cennymi walorami funkcjonalnymi ? miejsce na dodatkowy pokój, możliwość zagospodarowania przestrzeni pod schodami na spiżarkę oraz pomieszczenie gospodarcze znacznie wpływają na komfort codziennego życia.

Tradycyjne projekty domów drewnianych to szansa na stworzenie ciepłej przystani dla całej rodziny na długie lata.