Projekty domów nowoczesnych tanich w budowie

Projekty domów nowoczesnych tanich w budowie

Kredyty, sterty papierów do wypełnienia, niekończące się wycieczki od urzędu do urzędu, problemy z adaptacją projektów, niebotyczne koszty materiałów, trudności ze znalezieniem zaufanej ekipy budowlanej? Wydawać by się mogło, że budowa własnego domu wybrukowana jest samymi problemami. Czy musi tak być? Niekoniecznie! Wszystkim tym, którzy pragną urzeczywistnić marzenia o pewności, bezpieczeństwie i prywatności, a jednocześnie chcą przejść przez proces budowy szybko i bezboleśnie, z wielką przyjemnością przedstawiamy najciekawsze projekty domów nowoczesnych tanich w budowie!

Zobacz nasz katalog domów drewnianych

Funkcjonalne projekty domów nowoczesnych tanich w budowie - Z297 na wąską działkę

Projekty domów nowoczesnych tanich w budowie tworzone są przez doświadczonych architektów wyspecjalizowanych w budownictwie lekkim. Możesz mieć pewność, że każdy dom dostępny w katalogu Mawit spełni nawet największe wymagania. Domy szkieletowe powstają w przeciągu kilku miesięcy, a ich cena jest kilkukrotnie niższa niż inwestycja w murowany budynek.

Chęć zagospodarowania wąskiej działki może przysparzać wielu problemów. Znaczna część budynków znajdujących się w portfolio znanych biur architektonicznych nie spełnia rygorystycznych norm, które musi spełniać dom na wąskiej działce. Odpowiedzią na potrzeby inwestorów planujących budowę na ograniczonej przestrzeni jest projekt Z297 ? nowoczesny, niezwykle efektowny budynek, który łączy w sobie funkcje estetyczne i użytkowe. Zwarta bryła z dwuspadowym dachem prezentuje się niezwykle okazale. Elewacja z łączonych materiałów nadaje budynkowi nowoczesnego charakteru i wyrazistości. Piętro domu jest pozbawione skosów, co znacznie poszerza możliwości praktycznego zaadaptowania kondygnacji. Pomimo stosunkowo niewielkiej powierzchni, wnętrze domu jest wyjątkowo przestronne i dobrze rozplanowane, co znacząco zwiększa komfort codziennego życia.

Nowoczesny nie musi oznaczać drogi! Projekty domów nowoczesnych tanich w budowie dla wymagających

Eleganckie, urozmaicone przeszkleniami domy z płaskim dachem są niekwestionowanym hitem na rynku nieruchomości. Znaczna część z nas rezygnuje z budowy wymarzonego domu z obawy o to, że realizacja inwestycji znacznie przewyższy zaplanowany budżet. Małe domy całoroczne wykonane w oparciu o projekt ZX63 są najlepszym przykładem na to, że warto szukać alternatywnych dróg do realizacji celu!

Geometryczny dom z garażem w bryle imponuje swoim wyglądem. Ale na estetyce jego zalety się nie kończą. Otwarty, przestronny parter, wielkoformatowe przeszklenia wpuszczające do wnętrza maksimum światła, kominek usytuowany w sercu domu oraz praktyczna pergola sprawiają, że dom ZX63 nie ma dla siebie konkurencji wśród klasycznych, murowanych budynków.