Nowoczesne projekty domów drewnianych

Nowoczesne projekty domów drewnianych

Domy budowane techniką szkieletową coraz częściej zastępują tradycyjne budownictwo. Co sprawia, że coraz więcej ludzi decyduje się na budowę drewnianego domu? Kluczową rolę gra tutaj kilka czynników, między innymi krótki czas budowy (dom powstaje w przeciągu 2-4 miesięcy), niskie koszty inwestycji i fakt, że budynki możemy stawiać bez względu na porę roku. Ponadto, domy szkieletowe można w przyszłości łatwo rozbudowywać i modernizować. Nowoczesne projekty domów drewnianych są zdecydowanie mocnym konkurentem dla murowanych budynków. Poznaj kilka propozycji, które wyróżniają się na budowlanym rynku.

Zobacz nasz katalog domów drewnianych

Elegancki i funkcjonalny dom drewniany - projekt Z107

nowoczesny projekt domu - Z107

Nowoczesny projekt domu drewnianego, łączący walory użytkowe i estetyczne. Mimo niewielkich rozmiarów, charakteryzuje się bardzo wygodnym rozkładem pomieszczeń i przestronnością. Nowoczesny parter tworzy jasny salon z kominkiem połączony  z otwartą kuchnią, tworząc prawdziwie rodzinną, przytulną atmosferę. Na poddaszu znajdują się aż trzy sypialnie, dzięki czemu każdy członek nawet wieloosobowej rodziny będzie miał własny, prywatny kąt. Garaż znajdujący się w prawej części konstrukcji oraz pomieszczenie gospodarcze tworzą przydatne zaplecze, znacznie ułatwiające codzienne życie. Piękna fasada i wykończenie dodaje całości subtelnego uroku i wdzięku.

Designerski i przytulny dom drewniany - projekt Z114 GL

nowoczesny projekt domu drewnianego - z114 gl

Kolejna propozycja drewnianego domu powstała z myślą o miłośnikach nowoczesnych rozwiązań. Elewacja z dodatkami drewna efektownie wyróżniającego się na tle białych ścian, w połączeniu z modną, ciemną dachówką to zachwycające połączenie, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Ale piękna fasada to tylko jedno oblicze modernistycznego projektu. Przestronne wnętrze z dominacją jasnego, dużego salonu z wyjściem na taras, aż trzy wygodne sypialnie na piętrze oraz przemyślanie zaplanowana kuchnia sprawiają, że projekt staje się atrakcyjnym i funkcjonalnym domem marzeń.

Luksusowy i przestronny dom drewniany - projekt Z138

nowoczesny projekt domu drewnianego - z138

Nowoczesny projekt domu drewnianego o geometrycznym kształcie i eleganckiej, surowej formie. Dom z zewnątrz prezentuje się wyjątkowo oryginalnie ? kubiczny wykusz od frontu, ściany wzbogacone drewnianymi akcentami ożywiającymi jasną elewację i  wielospadowy dach z odcieniach szarości zdecydowanie wyróżniają projekt na tle szeregu zwyczajnych budynków. Parter domu tworzy salon z kominkiem, kuchnia z praktyczną spiżarnią oraz nasłoneczniona jadalnia. Największym atutem projektu jest umieszczenie na parterze dodatkowego pokoju z prywatną łazienką oraz garderobą, dający dużą dozę prywatności i intymności.