Gotowe projekty parterowych domów do 100m2

Gotowe projekty parterowych domów do 100m2

W końcu przyszedł ten czas szukania projektu domu, który będzie Wam najbardziej odpowiadał i idealnie odzwierciedli Wasz charakter. Jednak ogromna ilość dostępnych projektów może na początku przytłoczyć. Dla osób, które wiedzą jakiego domu szukają pomocne może okazać się filtrowanie na stronach z projektami, ale co gdy ktoś dopiero rozgląda się, szuka inspiracji? Dla takich osób powstał specjalnie ten wpis! 

Jeśli jesteś osobą, która szuka domu parterowego do 100m² to zajrzyj niżej do naszych propozycji! Domy z drewna parterowe są bardzo dobrym rozwiązaniem, jedną z zalet jest brak schodów, które mogą okazać się uciążliwe dla starszych osób czy osób poruszających się na wózkach. Dzięki temu, że całe życie rodzinne znajduje się na parterze, te osoby nie czują się wykluczone. Domy drewniane parterowe można powiedzieć, że dzielą się na dwie sekcje, jedna sekcja sypialniana, a druga gościnna, w której znajduje się salon, kuchnia oraz toaleta. Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdziecie m.in. domy parterowe z garażem, domy z oddzielną sekcją sypialnianą i gościnną, a także domy szkieletowe z dużym tarasem.

Dom drewniany z dachem jednospadowym Z369 D

Na zamieszczonym obrazku widać dokładnie wyżej wspomniany podział domu na sekcje dzienną tj. gościnną oraz sypialnianą z osobną toaletą dla gości. Otwarty salon z kuchnią nadaje większej przestrzeni pomieszczeniu, a drzwi pomiędzy jedną, a drugą częścią domu zabezpieczają przed wejściem nieproszonych gości. Powierzchnia użytkowa projektu to 97,5 / 103,3 m².

Dom Z64 z garażem po lewej stronie

Dom parterowy o łącznej powierzchni użytkowej 83,8 / 111,1 m² to projekt, który posiada garaż z lewej strony. Jak widać na załączonej grafice ten projekt nie ma oddzielonej drzwiami strefy sypialnianej i gościnnej, ale za to zauważyć można wyraźny jej podział. Znajduje się tutaj także osobna łazienka dla gości, a salon połączony z kuchnią przedłużony został dodatkowo o taras.

Z367 Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym

Ostatnia propozycja na dzisiaj to dom z garażem dwustanowiskowym i dużym tarasem. W przeciwieństwie do powyżej przedstawionych projektów tutaj kuchnia jest zamknięta więc nie uzyskujemy efektu przedłużenia przestrzeni. Łączna powierzchnia użytkowa netto to 98,3 / 141,2 m².