Domy szkieletowe projekty

Bardzo często dzieje się tak, że poszukując idealnego domu, niosą nas pewne wyobrażenia. Dotyczą one doświadczeń i doznań, które mają nas w tym miejscu spotkać. Dobrych zdarzeń, jak wychowywanie dziecka czy oddanie się swoim pasjom na emeryturze. Często wiemy też, że chcemy mieszkać w otoczeniu naturalistycznego ogrodu albo szukamy lokum, w którym życie singla potoczy się gładko i przyjemnie. Domy szkieletowe projekty pozwolą wybrać coś tylko dla siebie.

Domy szkieletowe projekty i realizacje

Poszukując najlepszego dla siebie rozwiązania architektonicznego, warto zwrócić uwagę na tradycyjne projekty domów drewnianych. Okażą się one nowoczesną interpretacją klasycznie pięknej architektury, która zawsze będzie się podobać.  Projekty domów szkieletowych zaskakują nas od strony estetycznej. Oferuje się nam tutaj dużą różnorodność, jeśli chodzi o układ pomieszczeń, prezentację bryły budynku, wygląd elewacji, dobór dodatków. Wyjątkowość projektu naprawdę warto przekształcić w wyjątkowość realizacji.

Domy szkieletowe projekty

Domy szkieletowe projekty

Projekt Z254 z zaproszeniem na taras

Mały dom parterowy z pomieszczeniem gospodarczym to propozycja m.in. dla tych, którzy lubią mieć bezpośrednie wyjście do ogrodu. Ten projekt zachęca do zaplanowania tarasu, który będzie przedłużeniem wnętrza i szczególnie w cieplejszym sezonie stanie się cudownym salonem pod chmurką. Z salonu i z większej sypialni zaplanowano właśnie bezpośrednie wyjście na zadaszony taras. Czy to nie zachęca do wyobrażenia sobie leniwych poranków niedzielnych spędzanych pomiędzy wygodnym łóżkiem a słonecznym tarasem, na którym można wypić na spokojnie kawę, siedząc sobie na ogrodowej sofie?

Projekt Z254 potwierdza, że nowoczesne projekty domów drewnianych dopasowują się do naszych indywidualnych preferencji oraz do walorów konkretnego miejsca. Domek postawiony według tego projektu świetnie sprawdzi się także na małej działce.

Dwuspadowy dach i stonowana elewacja. Dom ten z zewnątrz prezentuje się uroczo. W środku zaś okazuje się równie śliczny. Jakby stworzony z myślą o życiu wypełnionym miłymi niespodziankami. Dwie komfortowe sypialnie z dużą łazienką. Strefa dzienna z wydzieloną kuchnią z miejscem na podręczną spiżarnię. To brzmi wspaniale i równie świetnie wygląda. Przekonamy się, że tanie projekty domów drewnianych są naprawdę świetne!

Domy szkieletowe projekty

Domy szkieletowe projekty

Projekt Z265 z zaproszeniem na poddasze

Duże poddasze, na którym można wieść wyjątkowo przyjemne życie? To właśnie zakłada projekt domu z trzema sypialniami na poddaszu. Taka koncepcja spodoba się na przykład rodzinie z dwójką dzieci. Rodzice i dzieci będą mieli osobne sypialnie, a jednocześnie w nocy wszyscy będą blisko siebie, co zdecydowanie ułatwia życie familijne, gdy dzieci są małe i wędrują między pokojami, a nad ranem zjawiają się w łóżku mamy i taty.