array(4) { ["id1"]=> string(12) "poznaj-firme" ["id2"]=> string(28) "opis-stosowanych-technologii" ["id4"]=> NULL ["id3"]=> string(28) "opis-stosowanych-technologii" }

Opis stosowanych technologii

Technika budowania domów szkieletowych pochodzi ze Szwecji, która ma znacznie surowszy klimat niż Polska, świadczy to o tym , że domy budowane tą techniką charakteryzują się bardzo dobrą ochroną cieplną - co wiąże się z zaoszczędzeniem funduszy na energię cieplną.

Jedynym elementem murowanym w takim domu jest fundament, zaś konstrukcja domu jest w całości drewniana tzw. "budownictwo lekkie", dzieki temu można budować dom bez względu na porę roku. Kolejną zaleta tej technologii jest czas trwania budowy, który przeciętnie wynosi około 2-4 miesięcy w zależności od tego do jakiego stanu Inwestorzy zdecydowali się budowac dom (czy do stanu surowego zamkniętego czy tez do stanu deweloperskiego)-. Domy szkieletowe charakteryzują sie również łatwością przebudowy i modernizacji, można go rozbudowac jak również wymienic instalacje na nową.

Wizualnie dom szkieletowy nie różni sie niczym od domu budowanego w technologii tradycyjnej, można jednak zdecydowac się na zrobienie elewacji z "pseudo bali" lub zwykłej drewnianej-prostej.

Kolejnym atutem to koszty budowy takiego domu, są one ok 30-40% mniejsze niż w przypadku technologii murowanej.

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Udzielamy
30 lat
gwarancji