array(3) { ["id1"]=> string(12) "poznaj-firme" ["id4"]=> NULL ["id3"]=> NULL }

Firma

Technika budowania domów szkieletowych pochodzi ze Szwecji, która ma znacznie surowszy klimat niż Polska, Świadczy to o tym , że domy budowane tą… techniką charakteryzują się™ bardzo dobrą… ochroną cieplną - co wiąże się™ z zaoszczę™dzeniem funduszy na energię™ cieplną….

Jedynym elementem murowanym w takim domu jest fundament, zaś› konstrukcja domu jest w całoś›ci drewniana tzw. "budownictwo lekkie", dzieki temu można budować dom bez względu na porę roku.

Kolejną… zaleta tej technologii jest czas trwania budowy, który przeciętnie wynosi około 2-4 miesią™cy w zależności od tego do jakiego stanu Inwestorzy zdecydowali się budowac dom (czy do stanu surowego zamknię™tego czy tez do stanu deweloperskiego)-. Domy szkieletowe charakteryzują… sie również łatwością… przebudowy i modernizacji, można go rozbudować jak również wymienic instalacje na nową.

Wizualnie dom szkieletowy nie różni sie niczym od domu budowanego w technologii tradycyjnej, można jednak zdecydowac się na zrobienie elewacji z "pseudo bali" lub zwykł‚ej drewnianej-prostej.

Kolejnym atutem to koszty budowy takiego domu, są… one ok 30-40% mniejsze niż w przypadku technologii murowanej.

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Udzielamy
30 lat
gwarancji