Firma

Poznaj nas bliżej

Technika budowania domów szkieletowych pochodzi ze Szwecji, która ma znacznie surowszy klimat niż Polska, Świadczy to o tym, że domy budowane tą… techniką charakteryzują się™ bardzo dobrą… ochroną cieplną - co wiąże się™ z zaoszczędzeniem funduszy na energię™ cieplną….

Jedynym elementem murowanym w takim domu jest fundament, zaś› konstrukcja domu jest w całości i drewniana tzw. "budownictwo lekkie", dzięki temu można budować dom bez względu na porę roku.

Kolejną… zaleta tej technologii jest czas trwania budowy, który przeciętnie wynosi okoł‚o 2-4 miesięcy w zależności od tego do jakiego stanu Inwestorzy zdecydowali się budować dom (czy do stanu surowego zamkniętego czy tez do stanu deweloperskiego). Domy szkieletowe charakteryzują… sie również łatwością… przebudowy i modernizacji, można go rozbudować jak również wymienić instalacje na nową.

Wizualnie dom szkieletowy nie różni się niczym od domu budowanego w technologii tradycyjnej, można jednak zdecydować się na zrobienie elewacji z "pseudo bali" lub zwykł‚ej drewnianej-prostej.

Kolejnym atutem to koszty budowy takiego domu, są… one ok 30-40% mniejsze niż w przypadku technologii murowanej.

Czytaj on-line

katalog online

Jesteśmy firmą budującą domy drewniane, domy kanadyjskie w technologii szkieletowej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku, uruchamiając przerób drewna okrągłego dla celów budowlanych. Posiadamy własny tartak ,suszarnię kontenerową i autoklaw do impregnacji ciśnieniowej, co pozwala nam na płynną realizacją inwestycj

DOŁĄCZ DO NAS

wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.